top of page

מדיניות פרטיות אפליקציית Tribu

תאריך עדכון אחרון: 13 במאי 2021

 1. מבוא
  1.1.    ברוכים הבאים לאפליקציית Tribu (להלן: "האפליקציה") של חברת טריביו (להלן: "החברה" או "אנחנו"), אשר מטרתה ליצור ולהרחיב את מעגלי ההתנדבות והנתינה בחברה הישראלית. טריביו היא סטארט-אפ חברתי טכנולוגי שאינו למטרות רווח (נוסד כחברה לתועלת הציבור).​
  1.2.   האפליקציה משמשת מתנדבים ומאפשרת ניהול פעילויות התנדבות ושיתוף התוכן (להלן" "השירותים").
  1.3   אנו מתייחסים בכבוד רב לפרטיותכם, ועל כן חשוב לנו להבהיר לכם את היקף המידע הנאסף אודותיכם, השימושים שיתכן וייעשו בו וזכויותיכם ביחס אליו.
  1.4   מסמך זה מפרט את מדיניות הפרטיות בעת שימוש בשירותים ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש, שיחד מהווים מסמך משפטי מחייב בין המשתמש לבין החברה.
  1.5     ככל שאינך מסכים למדיניות הפרטיות ו/או לשינויים שעשויים להתבצע בה, באפשרותך לפנות אלינו לסיוע כדי שנעניק לך פתרונות חלופיים.
  1.6.    המסמך כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מתייחס לשני המינים כאחד. אנו מודים לך שהקדשת מזמנך לקריאת מסמך זה.

  ​​

 2. הגדרות
  2.1.    "אתה" או "משתמש" - משמעו כל אדם המשתמש בשירות באמצעות מחשב ו/או מכשיר קצה אחר, לרבות תקשורת סלולארית.
  2.2.   "תוכן" – משמעו מידע מכל מין וסוג, לרבות כל תוכן מילולי, חזותי, קולי, אור-קולי או כל שילוב שלהם וכן עיצובם או עיבודם או הצגתם בכל אופן שהוא, לרבות כל תמונה, איור, הנפשה, צילום, תרשים, דגם, דמות, הדמיה, סרטון, קובץ קולי, קובץ מוסיקלי, תוכנה, קוד מחשב, יישום, פרוטוקול, מאמר, מאגר נתונים, וממשק וכל תו, סימן, סמל וצלמית (icon) המשולב באפליקציה. 

   

 3. רישום לשירותים 

  3.1.   בעת הרישום לשירותים שמציעה האפליקציה, הינכם מתבקשים למסור פרטים אישיים מזהים.
  3.2.   Cכמובן שאינכם חייבים להירשם כלל לשירותים או שאינכם חייבים למסור את כל המידע, אולם חלק מהשירותים באפליקציה טעונים מסירת פרטים אישיים של המשתמש כגון פרטי התקשרות. מובהר בזאת, כי לא חלה עליך כל חובה שבדין למסור את המידע האמור, אלא אם צוין אחרת, וכן שמסירת המידע תלויה ברצונך ובהסכמתך. אולם ככל שלא תמסרו מידע רלוונטי ו/או מזהה נכון או מתאים, רמת השירות שתקבלו מהאפליקציה וממנהלי התנדבות תיפגע בהכרח. מנהל התנדבות שלא ידע את פרטיכם, לא יוכל לתקשר איתכם באופן אפקטיבי.
  3.3.    ניתן לשנות את הפרטים שמסרתם באמצעות כניסה לאזור האישי שלכם באפליקציה. מספר טלפון נייד, ניתן לשנות באמצעות פניה ל - support@we-tribu.com.

  3.4.   שיוך לארגון – אם ברצונך להשתייך לארגון, ניתן לבצע זאת באחת משתי הדרכים הבאות -

  • שיוך אוטומטי, ללא הזנת פרטים נוספים.

  • שיוך באישור מנהל הארגון – לאחר הזנת פרטים אישיים נוספים.
    

 4. שמירת מידע
  בעת השימוש באפליקציה תוכל לקבל מידע על פעולות התנדבות עתידיות וזאת עפ"י כישורים ואזור גאוגרפי, פעולות התנדבות שהתרחשו, תמונות שצולמו במהלך ההתנדבות וכיו"ב. לצורך השימוש בחלק מהשירותים נזדקק לפרטים אישיים אודותיך, כמפורט להלן:
  4.1.    מידע שאתה מספק לנו: שם ושם משפחה, מספר טלפון נייד, כתובת דואר אלקטרוני ועיר מגורים. מידע זה נדרש לצורך השלמת קבלת השירותים ו/או כדי שנוכל ליצור קשר איתך. 
  4.2.    מידע שנאסף באופן אוטומטי: כאשר אתה עושה שימוש באפליקציה, נאסף מידע מהמחשב, טלפון נייד או מכשיר אחר בו אתה משתמש לצורך גישה לאפליקציה. המידע כולל, בין היתר: נתונים על הדפים אליהם אתה ניגש, כתובת IP של המחשב, מספר זיהוי או מזהה ייחודי של המכשיר, סוג מכשיר, פרטי מיקום גיאוגרפי, פרטי מחשב וחיבור, פרטי רשת למכשירים ניידים, נתונים סטטיסטיים על צפיות בדפים, תעבורה אל האתרים ומהם, כתובת URL להפניה, נתוני פרסומות וכן נתוני יומן אינטרנט ופרטים סטנדרטיים אחרים. אנו גם שומרים מידע אנונימי באמצעות קובצי Cookie ומשואות אינטרנט. ראה בהמשך Cookie Policy.
  4.3.    מידע שנאסף ע"י מנהלי הארגונים: כאשר אתה משתייך לארגון, מנהל הארגון מקבל גישה לפרטייך האישיים שהוזנו באפליקציה בעת הרשמתך ולפעולותייך באפליקציה, ככל שאישרת זאת. יחד עם זאת, מנהלי הארגונים עשויים לפנות אליך ולבקש ממך מידע נוסף שלא התבקשת ו/או שלא הזנת מראש באפליקציה. 
   

 5. מתן הרשאות לאפליקציה
  5.1.    בעת תהליך הרישום, המשתמש רשאי לאשר לאפליקציה גישה לשירותי המיקום, לצורך קבלת התנדבויות אזוריות ועפ"י מיקום גאוגרפי. 
  5.2.    במידה והמשתמש מעוניין להעלות תמונה\סרטון וידיאו לאפליקציה, יידרש המשתמש להעניק גישה לאפליקציה לגלריית התמונות ו\או למצלמה במכשיר.
  5.3.    חשוב לציין כי אם המשתמש מעוניין, הוא יכול לדחות את הגישות הנ"ל לאפליקציה, אך אינו יוכל להשתמש בחלק מהשירותים.
   

 6. השימוש במידע
  בהתאם לחוק, ידוע לך ואתה נותן את הסכמתך המפורשת לכך שהחברה תעבד את המידע למטרות ולשימושים הבאים:
  6.1.    לאפשר למשתמש להשתמש בשירותים שונים באפליקציה, לקבוע מועדי התנדבות, לוודא את התאמת ההתנדבויות אליכם ולהיפך.
  6.2.   לייצר הצעות התנדבות מותאמות.
  6.3.    לזהות אתכם באופן אוטומטי.
  6.4.    לשם משלוח עדכונים ותזכורות על התנדבויות ושירותים אחרים אותם הזנתם באפליקציה.
  6.5.    לשם יצירת אזורים אישיים באפליקציה בהם ישמרו נתוניכם האישיים ותוכלו לבצע פעולות אישיות באפליקציה, אם וככל שיהיו קיימים כאלו.
  6.6.   לבטל, להוסיף, לשנות, לשפר ולהעשיר את השירותים, התכנים והאימוג'ים המוצעים באפליקציה.
  6.7.    לשם פניות אליכם, המתבססות על ניתוחי המידע שנמצא באפליקציה למול נתוניכם האישיים שהעליתם לאפליקציה או היסטורית השימוש שלכם באפליקציה, והכל לשם משלוח הצעות להתנדבויות ופעילויות לפי מנגנוני ההתאמה ולפי דעתו של מנהל ההתנדבות.
  6.8.    לשפר את חווית השימוש שלך באפליקציה, למדוד את הביצועים של האפליקציה ולשפר את התוכן והעיצוב שלה.
  6.9.   לצורך יצירת קשר עימכם, ככל שיעלה הצורך..

   

 7. מידע המצוי בידי מנהלי ההתנדבות 
  7.1.   אנא שימו לב כי בעת שיוך לארגון, פרטיכם האישיים נמסרים למנהל ההתנדבות ו/או למנהל הקבוצה אליה אתם משויכים וכן למנהל הארגון. 
  7.2.    בידי מנהלי ההתנדבות הרלוונטיים אליכם נמצא מידע רב המתייחס אליכם, חלקו מזהה אתכם אישית דוגמת שם מלא, כתובת, מספר טלפון, כתובת דוא"ל והיסטוריית ההתנדבויות שלכם וחלקו אינו מזהה אתכם כמו אגרגציה של נתונים ונתונים סטטיסטיים. למנהלי התנדבות גישה מלאה למידע הרלוונטי אודותיכם הנשמר באפליקציה.  
  7.3.    כמו כן, יתכן ומנהלי ההתנדבות יפנו אליכם מיוזמתם ויבקשו מכם מידע נוסף שלא הזנתם באפליקציה. הנכם מצהירים בזאת כי כל מידע נוסף שתספקו למנהלי ההתנדבות נמסר על ידכם מרצונכם החופשי ובהסכמתכם.
  7.4.    האחריות המלאה על שימוש ומחיקת מידע זה נמצאת בידי מנהלי ההתנדבות בלבד, וככל שהאפליקציה שבבעלותה ובאחריותה של החברה נוטלת בכך חלק, הרי היא עושה זאת בעבור מנהלי ההתנדבות ומטעמם בלבד. 
  7.5.    האפליקציה עשויה לכלול הצעות התנדבות, בין אם של החברה ובין אם של גופים אחרים המנהלים מתנדבים (מנהלי ארגונים / התנדבות). ככל שמקור ההצעות אינו באפליקציה אלא בגופים המנהלים מתנדבים, הרי שהחברה אינה אחראית לתכני אותן הצעות, לפעילויות ההתנדבות המוצעות בהן ולקיומן. 
   

 8. מסירת מידע לצד שלישי 
  8.1.    ביחסים עם האפליקציה, הן ביחס למסמך זה והן ביחס לכל תנאי רלוונטי אחר החל בין הצדדים, מנהל ההתנדבות יחשב כצד קשור ולא כצד שלישי ומובהר כי מנהל ההתנדבות יקבל באופן גלוי את כל המידע של המתנדב המתייחס אל אותו מנהל התנדבות אלא אם כן צוין לידו במפורש כי לא יימסר למנהל ההתנדבות.
  8.2.    החברה רשאית להעביר את פרטיכם לגופים המנהלים התנדבות באפליקציה לאחר הסכמתכם לכך בלבד.
  8.3.     מידע שאינו מזוהה אישית ומידע סטטיסטי אינו נשמר בסודיות ועשוי להיות מועבר .
  8.4.     האפליקציה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיכם האישיים ומידע המזהה אתכם באופן אישי אלא במקרים המפורטים להלן:
       8.4.1.     במקרה בו העבירה ו/או המחתה החברה לצד שלישי את פעילותה ו/או את זכויותיה וחובותיה כלפי המשתמש, ובלבד שהצד השלישי כאמור יקבל על עצמו את ההוראות המפורטות במדיניות פרטיות זו.
       8.4.2.     בכל מקרה בו הפר המשתמש תנאי את מדיניות הפרטיות ו/או תנאי השימוש ו/או במקרים בהם המשתמש ו/או מי מטעמו ביצע או ניסה לבצע, באמצעות האפליקציה ו/או בקשר אתה, פעולות המנוגדות להוראות תנאי מדיניות הפרטיות ו/או תנאי השימוש ו/או להוראות כל דין.
       8.4.3.     לצורך עיבוד חיצוני ומתן השירותים, החברה מספקת מידע לגופים הקשורים אליה או לגופים אחרים איתם היא משתפת פעולה ונותנת בהם אמון (כגון AWS המספקת לחברה שירותי אירוח בענן באירופה), לפי ההוראות שלה ובאופן העולה בקנה אחד עם מדיניות הפרטיות, תוך שימוש בכל האמצעים ההולמים לשמירה על סודיות ואבטחה. 
       8.4.4.     החברה רשאית להעביר את פרטיכם לרשויות החוק במקרים המפורטים להלן:
                  *.  בשל כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה ו/או הליכים משפטיים אשר יתנהלו בין המשתמש ו/או מטעמו לבין החברה ו/או מי מטעמה.
                  *.  אם המשתמש יבצע באפליקציה פעולות המנוגדות למדיניות הפרטיות ו/או תנאי השימוש ו/או לדין.
                  *.  אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטיך או המידע אודותיך.
                  *. אם החברה תסבור לפי מיטב שיקול דעתה, כי מסירת המידע האמור נדרשת על מנת להקטין נזק מכל מין וסוג שהוא שיגרם לאפליקציה ו/או לכל צד שלישי אחר. 
                  *.  בכל מקרה בו תסבור החברה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, כי מסירת המידע נחוצה על מנת למנוע נזק חמור לרכוש החברה, או לרכוש ו/או לגופו של המשתמש ו/או של צדדים שלישיים ו/או על מנת למנוע נזק חמור אחר.

   

 9. העלאת תכנים לאפליקציה
  9.1.    במסגרת פעילות ההתנדבות רשאי המשתמש לעלות תמונות ו/או סרטונים לאפליקציה ובלבד כי קיבל את הסכמת המצולם, טרם העלאת התמונה. 
  9.2.    משתמש רשאי להעלות פוסטים, להגיב עליהם, לשוחח בצ'אט ועוד. 
  9.3.    משתמש רשאי לפרסם התנדבויות עצמאיות אשר אינן משויכות לארגון. במקרה כזה, המשתמש אחראי על תוכן ההתנדבות שהועלה.
  9.4.    קיים איסור גורף על פרסום אירועים שאינם אירועים התנדבותיים, וכן אירועים שאינם עומדים בדרישות החוק, לרבות אירועים בעלי גילויי הסתה, אלימות, גזענות ועוד.
  9.5.    התוכן המועלה לאתר הינו באחריות המשתמש שהעלה אותו בלבד.
  9.6.    החברה רשאית, עפ"י שיקול דעתה, למחוק ו\או לשנות אירועים התנדבותיים בלתי הולמים.
   

 10. אבטחת מידע ומאגרי מידע
  10.1.    המידע שתמסור בעת שימושך באפליקציה, כמתבקש בהתאם לסוג השירות, וכן כל מידע אשר ייאסף אודותיך בקשר לשירותים אליהם נרשמת, ישמר במאגרי המידע הרשומים של החברה, אשר תעשה בו שימוש על פי הוראות הדין ובהתאם למדיניות פרטיות זו. 
  10.2.    במידה והינך משויך לארגון, המידע אשר מסרת באפליקציה ו/או לארגון עצמו, ישמר במאגר המידע הרשום על שם הארגון שיוגדר כבעל המאגר, והחברה תוגדר כמחזיקה במאגר. 
  10.3.    החברה מיישמת מערכות ונהלים עדכניים ומחמירים לאבטחת מידע ומשקיעה מאמצים רבים ביישום ובשמירה על אבטחת האפליקציה והמידע האישי של המשתמשים (בין בעצמנו ובין באמצעות קבלת שירותים מצדדים שלישיים שהינם ספקי שירותים מוסמכים). המידע האישי שנמסר לנו מאוחסן על שרתים מאובטחים של צדדים שלישים המספקים לחברה שירותי ענן. אנו מיישמים מדיניות ונהלי אבטחת מידע כמקובל בתעשייה על מנת להבטיח את אבטחת המידע של המשתמשים ועל מנת למנוע כל שימוש לא מורשה במידע זה. בעוד שמערכות אלה מצמצמות את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין בהן בטחון מוחלט. אם יש לך חששות בנוגע למידע מסוים, הימנע מלהעביר מידע זה באמצעות האינטרנט. 
  10.4.    הכניסה לשירות תתבצע באמצעות שם המשתמש והסיסמה האישיים שלך ובאמצעות באמצעות סיסמה חד פעמית בעלת 6 ספרות שתשלח אליך או אמצעי פיזי נוסף אחר הנתון לשליטתך הבלעדית כפי שיוחלט על ידי החברה. 
  10.5.    חשבונך ייחסם לאחר 5 ניסיונות שגויים. 
  10.6.    באחריותך לנקוט אמצעי הגנה בסיסיים על המכשיר ממנו אתה מתחבר לאפליקציה כדי לשמור ולהגן על פרטייך האישיים, לפי המלצותינו כדלקמן: 
       10.6.1.     וידוא יישום אמצעי הגנה על מחשבך:
                       *     הגדרת שומר מסך אחרי 20 דק' של אי פעילות במחשב; 
                       *     התקנת אנטי וירוס;
                       *     יישום עדכוני אבטחת מידע לפי הנחיות יצרן.
       10.6.2.     עליך לשמור על חיסיון הסיסמה שלך ולא לחשוף אותה לאף גורם אחר. 
       10.6.3.     תהיה באפשרותך לבחור באפשרות התחברות אוטומטית ("זכור אותי") באמצעות מתן הוראת זיכרון לאפליקציה לשמור את פרטי ההתחברות שלך. לתשומת ליבך, אם אינך מתנתק מהאפליקציה ו/או מכשיר הנייד שלך לא אותחל, ניתן יהיה להיכנס לאפליקציה מבלי להזין שוב את פרטי החשבון שלך. לכן, אנא וודא את התנתקותך מהאפליקציה בתום השימוש בה.

   

 11. זכות לעיין במידע
  11.1.    על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ,כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהורשה בכתב או על ידי אפוטרופוס, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע אודותיו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למחקו. אם בעל המאגר סירב למלא בקשה זו, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בתקנות. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער לפני בית משפט השלום באופן ובדרך שנקבעו בתקנות. 
  11.2.    ככל שקיים בידינו מידע שכזה שברצונכם לעדכן, לשנות או למחוק, אנא פנו אלינו באמצעות הדוא"ל office@we-tribu.com.
  11.3.    במידה והנך משויך תחת ארגון וברצונך למחוק את פרטייך האישיים, אנא פנה לארגון אשר מנהל את התנדבויותייך. 
  11.4.    כיוון שהמידע שבידינו עשוי לשמש לצורך פניה אישית אליכם, אתם זכאים על-פי חוק הגנת הפרטיות לדרוש בפנייה במייל או בפנייה לתמיכה שהמידע המתייחס אליכם יימחק ממאגר המידע ואנו נכבד פניה זו.
   

 12. מדיניות עוגיות ומשואות אינטרנט
  12.1.    האפליקציה עושה שימוש בכלים אנליטיים שונים לצורך תפעולה השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באפליקציה, לאימות פרטים, כדי להתאים את האפליקציה להעדפותיך האישיות, לצורכי אבטחת מידע וכיוצא בזה. 
  12.2.    עוגיות הן קבצי טקסט שנוצרים על ידי מכשירכם לפי הוראות החברה ו/או מי מטעמה. חלקן זמני וחלקן קבוע. 
  12.3.    ברוב הדפדפנים קיימת אפשרות להימנע מהפעלת הקוקיות באמצעות שינוי הגדרות הדפדפן או למחקן, ואתם רשאים לבחור באפשרות זו. עם זאת, ביטול העוגיות במכשירכם עלול לגרוע ו/או לפגוע בשירותים אותם אתם מקבלים מהאפליקציה, בתוצאותיהם ו/או בהתאמתם לרצונכם. 
   

 13. שינויים במדיניות הפרטיות
  החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל זמן ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, ומבקשת מכלל המשתמשים לשוב ולבקר בדף זה לעיתים קרובות ככל הניתן. השינויים במדיניות הפרטיות ייכנסו לתוקף בתאריך העדכון האחרון של המסמך, והמשך השימוש באפליקציה לאחר תאריך העדכון האחרון יהווה הסכמה של המשתמש לשינויים. במידה שמדיניות הפרטיות תתוקן בכדי להיענות לכל דרישה חוקית, התיקונים עשויים להיכנס לתוקף באופן מידי, או כפי שנדרש על פי הדין.

   

 14. צור קשר

הנך מוזמן ליצור עמנו קשר בכל שאלה, בקשה או בעיה באמצעות פניה בכתובת הדוא"ל שלנו: office@we-tribu.com.  

bottom of page